Jaka istnieje odpowiedź pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z szerokimi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut walczących z pewnymi z najbogatszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy grupa kobiet potrafią istnieć w kształcie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetków ludzi wciąż nie jest do tyłu pewien, co zatem jest – i jest jeszcze bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli chociaż trochę poruszasz się tą dziedziną, sprawdź nasz przewodnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najłatwiejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To rzeczywiście wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co wpływa, że ​​jest ostatnie tak destrukcyjna koncepcja). Wtedy nie jest metoda. Wtedy nie jest firma. To twoje pieniądze, noszone w budowie cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą chronić nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego wartość za mało miesięcy czy lat będzie znacząco cenniejsza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako preparat do inwestowania w pewne firmy, ponieważ pieniądza w tych nazwach nie można kupić za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo prostą walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to nowa kryptowaluta i znacznie osób uważa, że ​​potencjalnie może wyprzedzić Bitcoin jako dominującą monetę na rynku. To, co wybiera Ethereum, więc jego technologia, a nie fakt, że jest zatem nowa kryptowaluta. Wartość monety Ethereum rośnie i zastanawia i także jak Bitcoin jest brana i sprzedawana oraz zajmowana przez inwestorów do zarabiania.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem liczy na tym, że Bitcoin więc nic nowego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technologia księgi głównej, której firmy stosują do wytwarzania nowych projektów. Zarówno Bitcoin, jak i Ethereum leczą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest wysoko bardziej skuteczne. Jeśli Bitcoin był w kategorii 1.0, Ethereum jest w kategorii 2.0, co kupi na stawianie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: świetnie kształtuje się do poprawie.

Co dobrze, technologia Ethereum jest ogromne pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi zatem większość spółek z reguły Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby kształtować się i produkować na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W tym sukcesu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co naprawdę dużo kobiet zajmowałoby w technologii Ethereum, więc jej potencjał oddziaływania na wnioski i procesy we wszystkich branżach. W żadnym wypadku nie jest toż również dobra technologia, ale otworzyła drzwi dla szerokiej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments